poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Totalne zaoranie - podsumowanie disneyowskiego konwentu D23
Wszyscy na D23 spodziewaliśmy się uderzeń, ale raczej nie przewidywaliśmy aż takich ciosów, jakie padły w stronę konkurencji od Disneya w trakcie Comic-Conu. A tu zonk. Tak, jak po Comic-Conie konkurencja leżała jeszcze na łopatkach, tak teraz stwierdzam, że już nie żyje. D23 przekroczyło wszelkie spekulacje, a streamingowi konkurenci Disneya już wiedzą: nadchodzi ich klęska. Co się działo na D23? Zebrałem dla Was wszystko, co zebrać się dało - kiedy to publikuję, zapewne i tak wszystko wiecie, ale może coś przeoczyliście? ;)

UWAGA! Zachowałem kolejność ogłaszania informacji ;) Każdy obrazek, standardowo, możecie powiększyć klikając na nim.
1. O tym, że Disney nie będzie szczędził pieniędzy na seriale przygotowywane na platformę Disney+ wiedzieliśmy od dawna. Nowy trailer "The Mandalorian" jedynie to potwierdza! To autentycznie wygląda jak kinowy blockbuster! A mówimy przecież o serialu, który przygotowywany jest na platformę streamingową. Oglądajcie i się jarajcie - trailer jest NIESAMOWITY!2. Trailer "aktorskiej" wersji "Zakochanego Kundla" (premiera na Disney+ już na starcie platformy) aż tak epicki nie jest, jednak zdecydowanie możemy spodziewać się bardzo przyjemnej produkcji. Pieskom głosów użyczyli Tessa Thompson i Justin Theroux.3. Zdjęcia do serialu o Obi-Wanie Kenobim ruszą w 2020 roku, ale, co najważniejsze, rolę swą powtórzy Ewan McGregor. O fabule jeszcze nic nie wiemy, ale... czy jest KTOŚ, KTO SIĘ NIE JARA?!


4. W świecie Marvela też się wiele dzieje! Pierwszym, zapowiedzianym na D23, serialem jest... "Moon Knight". No i tu Wam powiem, że poziom jaranka jest niesamowity! Moon Knight to postać niezwykle barwna i złożona i potrzeba naprawdę dobrego aktora, by to udźwignąć. Czekam na casting!


5. Kolejnym zapowiedzianym serialowym projektem Marvela jest "Ms. Marvel". Tu jaranko mam mniejsze, choć wiem, że ta bohaterka ma swoje oddane rzesze fanów.


6. Ostatnim zapowiedzianym, marvelowym serialem jest "She-Hulk". Jak widzimy po budżecie "Mandaloriana", o jakość efektów specjalnych w produkcji tej martwić się nie musimy. Czekam totalnie, bo to zapowiada się na potężną petardę!


7. Serial "Loki" składać będzie się z sześciu godzinnych epizodów. Ma to być ostatnie spotkanie Hiddlestona z tą postacią, ale ja, mistrzowi sztuczek, jakoś nie ufam ;)


8. Bardzo zaskakującą informację podano o serialu "WandaVision". Otóż produkcja ta ma czerpać... z sitcomów! Nie wiadomo, czy dotyczy to całego serialu czy tylko wybranych odcinków, ale ten pomysł jest tak szalony, że sprawdzi się bankowo zajebiście! Tak jak nie lubię sitcomów tak na ten czekam ogromnie!


9. W serialu "Falcon & Winter Soldier" powróci również (również, bo wcześniej potwierdzono powrót Barona Zemo) postać Sharon Carter, którą ponownie sportretuje Emily VanCamp.


10. Poznaliśmy również kilka szczegółów dotyczących genialnie zapowiadającego się serialu "What If...?". Potwierdzono, że w jednym z odcinków tej animowanej produkcji to Peggy Carter zostanie Kapitanem Ameryką. W drugim z epków poznamy nowego Star-Lorda, jednak nie wiemy, która z marvelowskich postaci stanie się tym bohaterem (może Groot? :D). W trzecim odcinku poznamy MARVEL ZOMBIES i tym jaram się najbardziej (pytanie, czy czeka nas konwencja humorystyczna czy horroru - w komiksach bywało różnie). Także alternatywne losy postaci Marvela zapowiadają się totalnie kozacko!


11. Są wśród Was zapewne również i osoby, które czekają na siódmy sezon animowanych "Wojen Klonów". Produkcja ta trafi na platformę Disney+ już w lutym 2020. Sezon liczyć ma 12 epizodów i ma zakończyć całą historię.


12. Gwiezdnowojenny serial o Cassianie Andorze (Diego Luna), bohaterze filmu "Rogue One", trafi na platformę Disney+ pod koniec 2020 roku. W produkcji powróci również Alan Tudyk w roli K2SO.


13. Podczas gdy Sony i Marvel prawie wypowiedziały sobie wojnę, Disney zaszokował świat. Otóż na platformę Disney+ powstanie serial dla dzieci zatytułowany "Spidey and his amazing friends", opowiadający o przygodach Spider-Mana... Głównym bohaterem będzie tu Miles Morales, a na ekranie pojawią się m.in. Czarna Pantera i Hulk. Czy dla Was też to jest dziwne? Spider-Man dla dzieci powstanie dla Disneya, ale Spider-Man dla starszych widzów już nie, bo wojna Disney-Sony?! WTF?!


14. Disney odpowiedział też na plotki dotyczące dzielenia konta. Otóż, posiadając jedno wykupione konto, będzie można na nim zarejestrować AŻ SIEDEM profili, a z tego jednego konta będzie można oglądać treści platformy na maksymalnie czterech urządzeniach jednocześnie i to w jakości 4K. I co hejterzy? Wasz Netflix wciąż w średniowieczu?


15. "Czarna Pantera 2" zadebiutuje w kinach 6 maja 2022 roku. Na stanowisko reżysera powraca Ryan Coogler!


16. Przed Wami plakat nowych "Star Łors":
17. Srogiego majndfaka złapałem - oto przed Wami Emma Stone jako Cruella de Mon (kinowa premiera filmu 28 maja 2021). Ktoś by ją rozpoznał? Ależ charakteryzacja! Pozostaje nam czekać na ten film! Też macie skojarzenia, patrząc na ten obrazek, z kinem Guya Ritchiego?18. Kit Harrington, którego nie lubię, dołączył do MCU! Aktor wcieli się w Black Knighta i zadebiutuje już w "The Eternals"!


19. Najnowsze informacje sugerują, że nie ma szans na powrót Spider-Mana do MCU :( Potwierdzono jednak, że Tom Holland będzie kontynuował swoją przygodę z tą postacią.


20. "Moon Knight" otrzyma kategorię PG-13, jak wszystkie seriale Marvela powstające na platformę Disney+.


21. Oto przed Wami pierwszy, teaserowy plakat "Falcon & The Winter Soldier":22. Teraz kolej na "WandaVision" (zwróćcie uwagę na cienie w tle - zwiastują pewne smaczki ;)):23. To jeszcze czas na "Czarną Wdowę":23. Na D23 zapowiedziano nowy serial o Muppetach, który trafi na platformę Disney+. Zapowiedziano, że nowa produkcja czerpać ma mocno z kultowego "The Muppet Show". GENIALNIE!


24. Na koniec zaprezentuję coś, na co zapewne wszyscy będziecie czekać! "The World According to Jeff Goldblum" zapowiada się czadowo! Program wystartuje wraz z platformą Disney+.
AKTUALIZACJA:


25. Oto przed Wami materiał z "The Rise of Skywalker":


To by było na tyle :) Mam nadzieję, że nic ważnego nie przeoczyłem ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz